Oděvy a 3 - vrstvý systém

Funkční oděvy a 3 - vrstvý systém

CRAFT
 
3 - vrstvý systém
 
ProJob 3-vrstvý systém byl vyvinut ve spolupráci s firmou Craft, která je jedna z největších, předních světových značek na výrobu sportovního oblečení. Při fyzické práci jakéhokoliv druhu je důležité udržovat tělo v suchu a ve správné teplotě. S ProJob funkčním oblečením se cítíte spokojeně po celý den. 3-vrstvý systém umožňuje lidskému organismu udržovat optimální mikroklima s ohledem na intenzitu výkonu a prostředí.Jednotlivé vrstvy na sebe navazují a společně vytvářejí funkční systém oblečení.
 
1. vrstva- základní vrstva transportující vhhkost od těla do následující druhé vrstvy a dále ven z oděvu v závislosti na okolních klimatických podmínkách. Zde se vytváří mikroklima, které tělo dešifruje jako pocit komfortu.
 
2. vrstva- termoizolační vrstva, která zároveň transportuje vlhkost a přebytečné teplo dále od těla. Když rtuť teploměru klesá, tato vrstva by měla uchovat teplo, aniž by ovlivnila svobodu vašeho pohybu.
 
3. vrstva- vrstva, která musí splňovat nejnáročnější požadavky. Štít ochraňující tělo před vnějšími vlivy ( větrem, deštěm, zimou ) a zajišťující komfort nezávisle na okolních podmínkách ( musí zachovat prodyšnost a odvod přebytečného tepla do okolí.
 
 
POLYESTER
 
ProJob funkční oděv se nosí přilnutý na těle. Materiál se skládá z nealergenního polyesteru s unikátní schopností odvodu vlhkosti od těla.V kombinaci s vhodným přilnutím k tělu to znamená, že budete mít tělo sušší a že tělo udrží příjemnější pracovní teplotu, což je ideální pro náročnou práci. Maximální ventilační vlastnosti. Ploché švy - lock, aby se zabránilo k prodření. Dobrá pružnost, příjemný a přizpůsobivý. Nízká plstnatost. Recyklovatelný. Ideální pro celoroční nošení. Prát na 60°C. Ověřený ÖKO - Tex. 
 
 
VLNA/POLYESTER
 
Aktivní vlna, pro použití při práci při nízkých teplotách. Materiál má kanálkovou struktůru na vnitřní straně, která udržuje teplo přímo na těle. Polyesterové vlákno v materiálu, v kombinaci je ideální pro přilnutí k tělu, odvádí vlhkost od těla a rozptýlí ji na horní vrstvě vlny. Superwashed  vlna na vnější straně je materiál s velkou izolační vlastností, která nesvědí a vždy se cítíte v sucha a teplu. Ploché švy - lock, aby se zabránilo k prodření. Dobrá pružnost, příjemný a přizpůsobivý.
 
 
MICRO
Micro (2. vrstva ), je materiál, který je lehčí a pružnější než běžný fleece materiál, ale přesto má vysokou schopnost izolace a udržení tepla. Micro oděvy jsou měkké, kartáčové vevnitř a hladké, odolné, ripstop - struktůra z venku, odkud se rychle odpařuje vlhkost. ProJob Micro je stejný jako u Craftu materiál Shift. 
 
VENTAIR
 
(ALLROUND ODĚV / PULLOVER a KALHOTY)
Větru a vodě odolný materiál s vysokou kapacitou odvodu vlhkosti a prodyšností. Snadnou údržbu a trvanlivostí. 3,000 mm vodního sloupce a 4,000 mvp prodyšností.
 
SOFT SHELL OD PROJOB
Nový, unikátní stretch materiál pro zvýšení mobility a optimální výkon. Větru a vodě odpuzující. Prodyšný pro regulaci přebytku tepla. Izolující teplo.